Przedszkole423

KONKURS PLASTYCZNY

Drodzy Rodzice ogłaszamy wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny „Wesoły Ekoludek”. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami. Podpisane prace należy dostarczyć do wychowawców grup do 27 października 2017r.

Forma pracy i technika- dowolna. Ocenianie będzie wykonanie „Ekoludka” z wykorzystaniem materiałów naturalnych i surowców wtórnych, nadających się do recyklingu, czyli ponownego przetwarzania. Na uczestników konkursu czekają pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie.

Cele konkursu:

* Kształtowanie postaw proekologicznych – dostrzeganie zależności między człowiekiem a otaczającym go środowiskiem.

* Wyrażanie własnej kreatywności i pomysłowości.

* Rozwijanie zainteresowań oraz umiejętności plastycznych pobudzających do wykorzystania różnorodnych materiałów.

* Wspólne, twórcze wykorzystanie wolnego czasu.

ZAPRASZAMY !!!