Przedszkole423

Dzień Babci i Dziadka

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

 

Z okazji „Dnia Babci i Dziadka” przedszkolaki wraz z wychowawcami przygotowały część artystyczną. Babcie i dziadkowie mogli posłuchać wierszy i piosenek w wykonaniu swoich wnucząt. Po każdym występie widzowie nagradzali maluchów zasłużonymi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

DSC_0670DSC_0671DSC_0677

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0679DSC_0681DSC_0694

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0678